Rozumiemy ludzkie problemy i cierpienia
Usługa płatna
Terapia realizowana w ramach Poradni dla Par Instytutu Psychologii Zdrowia skierowana jest do par, które doświadczają trudności w związku. Zadaniem Poradni jest niesienie pomocy związanej m.in. z:
Terapeuci naszej poradni pracują w oparciu o założenia terapii integracyjnej i systemowej. Ważnym elementem prac jest zorientowanie na odbudowę i pogłębienie więzi.
Kierownik Poradni. Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i superwizor.
Absolwentka Społecznej Psychologii Klinicznej SWPS. Ukończyła 4-letnie studia w zakresie psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty oraz Certyfikat Specjalisty w Zakresie Pomocy Psychologicznej dla Par. Pracuje z parami, prowadzi zajęcia w Studium Pomocy Psychologicznej dla Par IPZ oraz warsztaty dla terapeutów w ramach Konferencji IPZ.
Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej.
Psycholog, dyplomowany psychoterapeuta integracyjny, Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT), Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ) i terapii uzależnień behawioralnych.
Ukończyła 4-letnie szkolenie z psychoterapii w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Absolwentka całościowego szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Emocjach – EFT, w tym Terapii Par. Studia magisterskie odbyła na Wydziale Psychologii ze specjalizacją kliniczną na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła serię szkoleń dla terapeutów z „Pracy z ciałem” metodą A. Lowena i K. Lewina organizowanych przez Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej, a także szkolenie z Dialogu Motywującego w ACPiR SWPS. Stale podnosi swoje kwalifikacje i integruje wiele podejść terapeutycznych.
Doświadczenie zdobywała w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia (Szpital Tworkowski), w Fundacji Ewy Błaszczyk „AKOGO”, w Fundacji „Dobrze że jesteś”, na Oddziale Hematologii Centralnego Szpitala Klinicznego na ul. Banacha, a obecnie współpracuje z Ośrodkiem Psychoterapii NZOZ OGRÓD IPZ.
Prowadzi terapię osób, które doświadczają trudności, cierpienia w różnych obszarach swojego życia, a dotychczasowe próby radzenia sobie nie przynoszą efektów. Pomaga osobom, które pragną odzyskać kontrolę nad swoim życiem, poprawić jakość relacji z innymi, lepiej poznać i zrozumieć siebie, swoje emocje, potrzeby i możliwości.
Pracuje terapeutycznie pod stałą superwizją w podejściu integracyjnym i Terapii Skoncentrowanej na Emocjach (EFT) z osobami dorosłymi, parami i młodzieżą.
Prywatnie mama trójki dzieci i dwóch psów, w wolnych chwilach zamieszkuje w lesie i czyta książki.